Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk

Özel olarak dizayn edilmiş Gulet ve Yat ile Akdeniz, Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye mavi yolculuk organizasyonları...

Türkiye'nin özgün, geleneksel Yat ve Gulet tipi tekneleriyle "mavi yolculuk" lara keyifle yelken açmak, ayrıcalıklı bir tatil biçimidir.

Geniş karineleri ve güverteleriyle, geçmişte balıkçılık ve taşımacılık amacıyla kullanılan Yat ve Guletler, günümüzde mavi yolculuğun en ideal aracı olarak deizlerimizde yer almıştır.

Çağdaş koşullara uygun biçimde donatılan kamaraları, mutfakları, güneşlenme ve dinlenme alanlarıyla aradığınız bütün konforu, ahşap sıcaklığı içinde geleneksel yat ve guletlerde bulmanız mümkündür.

BTO Bilimtur tarafından organize edilen belirli bir programa sahip olan turlara bir kabin kiralayarak katılabileceğiniz gibi, yakın arkadaş grubunuzla birlikte bir guleti veya motorlu yatı yalnızca kendiniz için kiralayıp, dilediğiniz rotada gönlünüzce tatilinizi geçirebilirsiniz.

Teknelerimizin deneyimli kaptan ve mürettebatı, güven içinde unutulmaz güzelliklerle dolu bir "mavi yolculuk yaşamanız için emrinizdedir.